jan 2, 3 maanden geleden

HAPPY NEW YEAR!

49686302_2284613908428932_1262652885317976064_o

2018 Was een prachtig jaar voor ons. We hebben een grote stap gemaakt door te verhuizen naar een mooi park waar we voldoende ruimte hebben om verder werken aan onze ambities. En dat zijn er een hoop! We zullen dit jaar nieuwe trainingsmethoden implementeren, een nieuwe website lanceren, jullie verrassen met nieuwe producten, laten zien hoe onze trainingsmethode resultaat oplevert en onze maatschappelijke verantwoordelijkheid nemen in de breedste zin. En dit is nog niet eens de helft van wat wij in onze jaarplanning hebben staan. Kortom, een hoop werk op en buiten het veld voor 2019! We willen alle ouders, partners, leveranciers en vooral alle SkillzKids een fantastisch jaar toewensen en bedanken voor het vertrouwen in ons team.

HAPPY NEW YEAR!

Namens ons hele team
Benito & Sharon

Photocredits: Nico Mos, Sportjournalist Haags Amateurvoetbal

Deel "HAPPY NEW YEAR!" via

Leave a Reply

More in Nieuws
mrt 3, 3 weken geleden

Samenwerking Voetbalschool Skillz en B&B Healthcare

Voetbal en fysiotherapie zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Alle spelers krijgen op een moment te maken met een blessure of de groeispurt. Belangrijk voor de ontwikkeling is dat je als ouder het juiste advies krijgt en als speler goed en snel g…

Read   Comments are off
feb 19, 1 maand geleden

Mano Jongmans als trainer aan de slag bij Skillz!

Hoofdtrainer Benito heeft weer een Skillz trainerstalent ontdekt en sommigen hebben hem bij ons al in actie gezien: Mano Jongmans! Mano speelt in het eerste van HVV en is daar hoofdtrainer van HVV JO-10. Zijn voetbalervaring heeft hij opgedaan in de …

Read   Comments are off
jan 25, 2 maanden geleden

SKILLZ TRY-OUTS & SELECTIETRAINING VERSCHUIFT EEN WEEK

Beste ouders, Na controle van de velden zijn deze vandaag nog niet bespeelbaar vanwege de bevroren ondergrond op natuurgras en het ijs op het kunstgras. We houden alle kinderen graag heel en gladheid kan voor blessures zorgen. Hiernaast gaat het rege…

Read   Comments are off