jan 2, 5 maanden geleden

HAPPY NEW YEAR!

49686302_2284613908428932_1262652885317976064_o

2018 Was een prachtig jaar voor ons. We hebben een grote stap gemaakt door te verhuizen naar een mooi park waar we voldoende ruimte hebben om verder werken aan onze ambities. En dat zijn er een hoop! We zullen dit jaar nieuwe trainingsmethoden implementeren, een nieuwe website lanceren, jullie verrassen met nieuwe producten, laten zien hoe onze trainingsmethode resultaat oplevert en onze maatschappelijke verantwoordelijkheid nemen in de breedste zin. En dit is nog niet eens de helft van wat wij in onze jaarplanning hebben staan. Kortom, een hoop werk op en buiten het veld voor 2019! We willen alle ouders, partners, leveranciers en vooral alle SkillzKids een fantastisch jaar toewensen en bedanken voor het vertrouwen in ons team.

HAPPY NEW YEAR!

Namens ons hele team
Benito & Sharon

Photocredits: Nico Mos, Sportjournalist Haags Amateurvoetbal

Deel "HAPPY NEW YEAR!" via

Leave a Reply

More in Nieuws
apr 27, 3 weken geleden

Dailey naar ADO Den Haag

Gefeliciteerd Dailey Moes met deze mooie stap van Quick naar ADO Den Haag je hebt het waargemaakt zoals je performance trainers Freddy, Raoul, Mano en Ryan al verwacht hadden. Trots…

Read   Comments are off
apr 22, 4 weken geleden

UITSLAG FC SKILLZ TRY-OUTS TALENTENDAG U8-13

Beste speler, Naar aanleiding van je deelname aan de FC Skillz Try-Outs – Talentendag U8-U13, berichten wij je het volgende. Tot onze spijt moeten wij je langs deze weg meedelen, dat je niet geselecteerd bent voor een vervolgtraining. Het team …

Read   Comments are off
apr 20, 4 weken geleden

Meivakantie!

We hebben samen met de SkillzKids van vrijdag de vakantie heerlijk van start laten gaan. Heerlijk weer, keihard getraind en tijd voor een welverdiende VAKANTIEEEE!!!! START CURSUSSEN – INSCHRIJVING GEOPEND! WOENSDAG 8 MEI Direct na de vakantie …

Read   Comments are off